Office Češka - kancelářský nábytek - Kancelářský nábytek - truhlářství Češka
Úvod > Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Zařizujete si novou kancelář nebo přemýšlíte nad vybavením Vaší firmy moderním nábytkem? V naší nabídce naleznete spousty možností od manažerských stolů až po různé skříňky a regály. Pokud zde nenaleznete to, co právě hledáte, obraťte se na nás a my se pokusíme vyrobit kancelářský nábytek dle Vašich možností a přání.

Vzhledem k tomu, že trávíte vy nebo Vaši zaměstnanci větší část dne v práci, vybírejte kancelářský nábytek velice pečlivě. Kancelářský nábytek má být vybrán pěkný a praktický, aby se každý a nejenom vy, ale i zákazník nebo návštěva, cítili v kanceláři příjemně. Určitě vybírejte kancelářský nábytek podle rozlohy interiéru, jeho pozic a počtu osob, které ho využívají. Kancelářský nábytek má být také vybrán podle toho pro koho je určen. Jiné požadavky bude mít např. grafik v reklamní agentuře nebo právník v advokátní kanceláři.

Velký důraz má být kladen na pohodlí u kancelářských křesel a židlí, na kterých trávíme většinu dne v práci. Kancelářská křesla mají být s nastavitelným opěradlem a výškou sedáku, pro pohodlné celodenní sezení. Dnešní moderní kancelářské židle již též mají nastavitelné opěrky, sedák a opěradlo. Potahy kancelářský křesel a židlí vybírejte odolné proti otěru a snadno čistitelné.

Kancelar

StolySkříněKontejneryDoplňkyKuchyně
výběrMoje poptávka/výběr
0 položek ve vašem výběru
nabídkaNabídka nábytku
poptávkaRychlá poptávka...
Máte dotaz nebo konkrétní poptávku?
Napište nám a my Vás budeme kontaktovat.
Jméno a Příjmení:*

Telefon:

E-mail:*

Dotaz:
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Office Češka - kancelářský nábytek - Kancelářský nábytek - truhlářství Češka
Copyright © 2012 - Office Češka