Office Češka - kancelářský nábytek - Provedení a popis nábytku
Úvod > Kancelářský nábytek > Provedení a popis nábytku

Provedení a popis nábytku

Dvířka

Standardní dvířka jsou z lamina, které může mít různé dekory a jsou olepeny ABS hranou o tloušťce 2 mm.

Foliované dvířka, tyto mohou být různé dekory a profilování. Dvířka jsou vyvinutá přímo do kuchyňských linek, kde mají vysokou odolnost proti poškození a výhodou je , že na nich nejsou  žádné malé spáry.

Kování

Kuchyňské linky jsou osazeny panty s dotahem, který zamezuje bouchání při zavírání dvířek. Šuplíky mají standardně plnovýsuvný pojezd s dotahem. Standardní úchyt je tyčka z nerezavějící oceli o rozteči 16 cm a délce 20 cm.

Konstrukce a pevnost

Všechen nábytek je dodáván ve smontovaném a slepeném stavu, kde se tímto docílí maximální pevnost skříní. Kuchyňské linky lze osadit spotřebiči a dřezem.

Popis skříněk

Horní skříňky jsou v různých šířkách, které začínají na šířce 20 cm. Pokračují se po 5 centimetrech až do šířky jednoho metru. Hloubka skříněk je 30 cm a na tuto hloubku skříně jsou nasazeny dvířka. Výška je 60 cm – 72 cm. Digestořová skříň pro výsuvnou digestoř je 52,5 cm. Pro klasickou digestoř 40 cm.

Spodní skříňky, jsou ve stejných šířkách jako skříňky horní. Hloubka spodních skříněk je 51 cm, výška je 73 cm + nožičky 10cm nebo 15 cm+ pracovní deska.

Materiál

Lamino tl. 18 mm. Hrany jsou olepeny ABS hranou o tloušťce 2 mm. Tyto hrany jsou velice odolné proti poškození a odtrhnutí. Pracovní desky jsou o tl. 28 mm, mohou být i silnější a to 38 mm.

výběrMoje poptávka/výběr
0 položek ve vašem výběru
nabídkaNabídka nábytku
poptávkaRychlá poptávka...
Máte dotaz nebo konkrétní poptávku?
Napište nám a my Vás budeme kontaktovat.
Jméno a Příjmení:*

Telefon:

E-mail:*

Dotaz:
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Office Češka - kancelářský nábytek - Provedení a popis nábytku
Copyright © 2012 - Office Češka